Barra Da Tijuca Guest Houses
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ένα γήπεδο γκολφ Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Ποδηλασία Πεζοπορία |
| Σπα & Ευεξία Σολάριουμ | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
Άνετη τοποθεσία του διαμερίσματος Barra Da Tijuca Guest Houses Ρίο ντε Τζανέιρο επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στην παραλία Joatinga που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία έχει θέα στον κήπο και διαθέτει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων στον χώρο.
Το Όρος Pedra Bonita απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το διαμέρισμα.
Το κατάλυμα διαθέτει μοντέρνο μπάνιο με πετσέτες. Θα βρείτε επίσης walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.
Αυτό το διαμέρισμα εξασφαλίζει την άνεσή σας προσφέροντας παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses επίσης απέχει περίπου 30 λεπτά οδικώς από τον σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Estação D Pedro II. Αυτό το κατάλυμα παρέχει σολάριουμ για χαλάρωση και αναζωογόνηση. Το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses διαθέτει πισίνα και μια κοινόχρηστο σαλόνι.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Beautiful Rock Pedra Bonita3,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο24 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II16 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Μπαρ/ Lounge
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Υδάτινο πάρκο
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σολάριουμ
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ποδηλασία
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses αποτελεί 48$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses;
Το το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν από το το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses;
Το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν απέχει 25 χλμ. από το το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Barra Da Tijuca Guest Houses.